help
Następny miesiąc
Widok roku Widok miesiąca Widok tygodnia Zobacz dzisiejsze Szukaj Wskaż miesiąc
Wielki Poznański Moto Bazar

Wielki Poznański Motobazar to impreza handlowo-wystawiennicza o tematyce motoryzacyjnej. Odbywa się regularnie cztery razy w roku w Poznaniu. Wielki Poznański Motobazar jest jedną z najstarszych i największych tego typu imprez w Polsce.

Pierwsza edycja odbyła się w 1999 r. i od tego czasu nieprzerwanie przez 11 lat przyciąga coraz większe tłumy zainteresowanych. Cztery edycje Wielkiego Poznańskiego Motobazaru są organizowane w terminach zapewniających największe korzyści dla efektywnej wymiany handlowej – obejmują początek sezonu motocyklowego, jego szczyt oraz zakończenie. Ostatnia edycja  w roku odbywa się w grudniu w ogrzewanej hali.

Misja Wielkiego Poznańskiego Motobazaru jest dwojaka – tworzenie motoryzacyjnego rynku handlowego skupiającego wystawców i kupujących z terenu całej Polski i zagranicy oraz zapewnienie atrakcyjnie i mile spędzonego czasu zwiedzającym.

Wielki Poznański Motobazar to impreza, na której wystawcy przedstawiają: motocykle współczesne i klasyczne, skutery, a także zabytkowe samochody, akcesoria, części, gadżety, ubiory, kaski, buty, literaturę, modele, militaria oraz całe mnóstwo innych towarów i eksponatów. Na terenie Motobazaru można uzyskać fachowe informacje oraz pomoc prawną od rzeczoznawców SIMP.

Wielki Poznański Motobazar to doskonała okazja do spędzenia czasu w weekend. Licznie przychodzą tu całe rodziny i grupy przyjaciół.
Do dyspozycji naszych gości są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsca do biwakowania, darmowe zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu imprezy.

Miejsce : Poznań, stadion AZS, ul. Pułaskiego 30
Kontakt : http://www.motobazar.poznan.pl/

Wróć

rzeczoznawca pojazdy zabytkowe